Hakkımızda

2017 yılında İstanbul’da kurulan Çermik Oto Kurtarma, yol yardım, çekici hizmetleri, kurtarma hizmetleri, teknik ariza yaşayan, uçurum ve şarampol gibi tehlikeli kazalarda 7/24 hizmet vermektedir. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz, kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde problemlerinizi çözmek için her zaman yanınızda.

Çermik Oto Kurtarma, çalışma şekli ile fark yaratıyor! Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyor. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden sorunsuz ve güler yüzle yapıyoruz. Sizlerin farkinda olmadiginiz kusurlarda araca gelebilecek daha fazla zararlarda gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyoruz. Amacımız mutlu ve memnun müşteriler portfoyu oluşturmak. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu değerli müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bizi Arayın! İstanbul şehir merkezinde ve çevre ilçelerdeki oto kurtarma, yol yardim, cekici hizmetleri, traktor tasima, motorsiklet tasima, ticari arac, kazali arac, is makinalar,i tasima tamir / bakım ve servise goturmek icin bize 0537 878 24 60 numaralı telefondan ve web sitemizden ulaşabilirsiniz.